ProPlus_małe-300x300

Pro-PLUS to polska firma założona w 1993 r., która od początku swojej działalności skupia się na produkcji urządzeń i systemów do telemonitoringu pacjentów indywidualnych. Firma jest pionierem rozwiązań telemedycznych nie tylko na rynku polskim, ale i światowym. Główny obszar działalności to kardiologia i zdalne przesyłanie danych medycznych pomiędzy pacjentem a lekarzem. Opracowany przez Pro-PLUS system teleEKG® od ponad 20 lat cieszy się uznaniem i satysfakcją użytkowników.

Firma współpracuje z kluczowymi instytutami i jednostkami medycznymi, opracowując kompleksowe systemy umożliwiające pomiar EKG, tętna, saturacji krwi, ciśnienia tętniczego krwi i masy ciała oraz transmisję wyników pomiarów do ośrodka monitorowania.

Oferta Pro-PLUS obejmuje certyfikowane urządzenia medyczne, Platformę Telemedyczną, usługi medyczne realizowane przez Centrum Opisowe oraz usługi R&D, polegające na dostarczaniu dedykowanego oprogramowania i rozwiązań sprzętowych, a także na opracowaniu algorytmów dla klientów zewnętrznych.

Dane kontaktowe:
Pro-PLUS SA ul. Śnieżna 3
03-750 Warszawa Polska mazowieckie
+48 785 436 707
biuro@pro-plus.pl
http://www.pro-plus.pl